#173

Dřevěný řezbovaný dekorativní zlacený lustr z období biedermeieru - druhé rokoko

#173

Lights
449 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

dřevo, řezba, zlacení
výška 82 cm, šířka 75 cm
provenience
Střední Evropa

1840-1860 | Střední Evropa | dřevo, řezba, zlacení | výška 82 cm, šířka 75 cm | lustr v rokokovém historizujícím stylu pozdního biedermeieru a druhého rokoka | esovitě tvarovaná ramena, šest velkých spodních nesoucích tulejky na skleněné kryty žárovek - svíček, lustr bohatě zdobený řezbami s motivy rokají, akantů, rozvilin s úponky a rozetami, nově elektrifikovaný, funkční