technika | olej na plátně |
rozměr | 71 x 60 cm, celkový rozměr 92,5 x 81,5 cm |
provenience | Itálie |
1918 | olej na plátně | 71 x 60 cm, celkový rozměr 92,5 x 81,5 cm | signováno vlevo dole, datováno 1918 s místem vzniku obrazu - Foligno, kde malíř působil od roku 1918 v Československých legiích jako desátník (také zde maloval obrazy pro vysokou italskou šlechtu) | zlatý široký dobový rám