#15

František Xaver Diblík (1887-1955) | Portrét kouřícího muže

#15

429 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

olej na plátně
71 x 60 cm, celkový rozměr 92,5 x 81,5 cm
provenience
Itálie

1918 | olej na plátně | 71 x 60 cm, celkový rozměr 92,5 x 81,5 cm | signováno vlevo dole, datováno 1918 s místem vzniku obrazu - Foligno, kde malíř působil od roku 1918 v Československých legiích jako desátník (také zde maloval obrazy pro vysokou italskou šlechtu) | zlatý široký dobový rám