#72

Zlatý secesní koliér s přírodním růžovým turmalínem - délka 24 cm

#72

Jewelery
1 limit
467 zobrazení
Vyvolávací cena: 4 400 Kč
8. 12. 2021 19:00

Praha 1900-1920 žluté zlato o ryzosti Au 580/1000 celková hmotnost 4 gr období a styl secese jemný zlatý řetízek přívěsek (koliér) zdobený vsazenými broušenými turmalíny (rubelity) v horním oválném rámečku a spodní slze, uprostřed dva malé kulaté usazené broušené skleněné kamínky značeno pražským rakousko-uherským puncem - hlava lišky, písmeno C