Německo, kolem roku 1927 bílý a barevný porcelán období a styl Art deco raritní velká socha koně ve skoku přes vysoký travnatý porost oválný klenutý bílý podstavec s reliéfními výstupky ve tvaru trávy či vegetace značeno zespodu: zeleně Rosenthal Germany, sign. M. Her. Fritz, tlačeným číslem modelu 772/I. Max Daniel Hermann Fritz (1873-1948) žák u firmy Lorenz Hutschenreuther, navrhoval sochy a sošky pro Míšeň a Rosenthal výška 31 cm šířka 47 cm