#112

Barokní portrét Marie Terezie

Barokní portrét Marie Terezie
Barokní portrét Marie Terezie
Barokní portrét Marie Terezie
Barokní portrét Marie Terezie
Barokní portrét Marie Terezie
Barokní portrét Marie Terezie
#112

Barokní portrét Marie Terezie

423 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Střední Evropa 1765-1780 olej na plátně, rentoilováno portrét císařovny Marie Terezie v černém oděvu s Královským uherským řádem sv. Štěpána světle hnědý dřevěný masivní zkosený rám s černě mořeným okrajem nesignováno celkový rozměr: 54,5 cm x 46,5 cm