Německo, Míšeň 1825-1924 Bílý, barevný a zlacený porcelán V historizujícím antickém stylu Válcovitého tvaru s rozšířeným horním reliéfním okrajem se zlatou linkou a kobaltovým pásem. Vázička zdobená ručně malovanými a zlacenými květinovými věnečky. Spodní část prstencovitá se čtyřmi nožkami a klenutou podstavou. Značeno zespodu: modré zkřížené meče, vtlačené písmeno a číslice. Výška 14 cm.