Čechy, Březová, Pirkenhammer 1853-1875 Bílý, barevný a zlacený porcelán Období a styl biedermeier Sestávající se ze tří částí: podélné dózy s víčkem, dózy s vnitřním odkladačem na mýdlo, menší obdélné dózičky. Zdobené světlým okrovým pásem, zlacenými linkami, ručně malovanými svazky květin s růžemi. Klenutého tvaru se svislým žebrováním. Značeno zespodu: vtlačená písmena F & M. Rozměry: 25 cm, 10 x 13,5 cm, 7,5 x 10 cm.