Francie 1884 - 1935 Bílý, barevný a zlacený porcelán V historizujícím stylu Šálek se stáčeným reliéfním žebrováním. Podšálek s reliéfním ornamentem paprsků, vlnovky. Zdobené zlatými linkami, ručně kolorovanými barevnými květinami. Značeno zespodu: zeleně LIMOGES FRANCE, červeně A. MAIRE, Rue St. Feréol, Marseille. Výška 6,5 cm. Průměr podšálku 13 cm.