Německo, rok 1929 Míšeň, Meissner Ofen und Porzellanfabrik vorm. Teichert Bílý, barevný a zlacený porcelán Období a styl Art deco K mileniu města Meissen Zdobeno ručně malovaným florálním červeným art deco ornamentem, se zlatým, černým a světle modrým dekorem. Zlacené linky. Zlacený úchyt. Značeno zespodu: zeleně Meissen, věže, 1000 Jahre Meisse 1929, vavřínový věnec. Výška 4,5 cm. Průměr podšálku 11 cm.