#12

EMPÍROVÉ ZLACENÉ ŠAPO - SÉVRES 1804 - 1809

#12

Porcelain
3 limity
394 zobrazení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
19. 5. 2022 19:00

Francie, Sévres 1804 - 1809 Bílý a zlacený porcelán Období a styl: francouzský empír císaře Napoleona Šálek ve tvaru labutě s reliéfním ornamentem peří, zlaceným zobákem, uvnitř silně zlacený. Podšálek oválného tvaru. Zdobeno reliéfním ornamentem palmety a zlacenými linkami. Značeno zespodu: červeně M. Imp. de Sévres, červené linky. Vincennes - Sévres, Francie, Císařství Napoleon I. Výška 9 cm. Šířka podšálku 15 cm.