#113

ARCHANDĚL MICHAEL SE STŘÍBRNÝMI KŘÍDLY

#113

Sculptures
279 zobrazení
Vyvolávací cena: 7 200 Kč
19. 5. 2022 19:00

Jižní či Střední Amerika, minulé století Řezba, dřevo, polychromie, zlacení, stříbro ? Výška 48 cm Ve Španělském koloniálním stylu. Stojící socha Archanděla Michaela oblečeného v dekorativním šatu s tmavě modrým a červeným pláštěm. Podstavec ve tvaru stylizovaných oblaků s ležícím pokořeným drakem a stříbrným půlměsícem. Místy socha poškozená. V zadní části připevněná křídla s reliéfním ornamentem ze stříbra, či postříbřená. Osvědčení Národního památkového ústavu.