Německo 1860-1920 Bílý a zlacený porcelán V historizujícím stylu Soška tančící dívky ve zlatých šatech s vlajícím zlatým pruhem látky. Klenutý podstavec s reliéfními kytičkami, zdobený reliéfním zlatým pásem s motivem vlnky, meandru. Značeno zespodu: modré písmeno N s korunkou. Značka napodobující porcelánku Neapol. Ernst Böhne Söhne, Rudolstadt. Výška 20 cm.