#1

ROKOKOVÝ PÁR NA SOFA - DUBÍ U TEPLIC

#1

Porcelain
185 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Čechy, Dubí u Teplic 1880-1920 Bílý, barevný a zlacený porcelán V rokokovém stylu Sousoší sedícího mladého páru v rokokovém oděvu na sedačce. Obdélný nízký podstavec se zlatou linkou. Značeno zespodu: modrý úl napodobující značku porcelánky Vídeň, červené číslo malíře 45. Výška 8 cm. Šířka 7,5 cm.