#18

PÁR LETÍCÍCH ANDĚLŮ

PÁR LETÍCÍCH ANDĚLŮ
PÁR LETÍCÍCH ANDĚLŮ
PÁR LETÍCÍCH ANDĚLŮ
#18

PÁR LETÍCÍCH ANDĚLŮ

Sculpture
362 zobrazení
100 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
10. 12. 2020 18:00
Večerní aukce 2020
Večerní aukce 2020

1. polovina 18. století Německo Polychromované a zlacené dřevo 60 cm Dvojice letících barokních andělů ve zvlněných šatech v provedení dynamické řezby s polychromií a zlacením. Dostředná adorační gesta mohou svědčit o tom, že byli součástí kompozice většího rozměru - doprovázeli významný náboženský výjev či oltář. Výška 60 a 70 cm.