1. polovina 18. století
Německo
Polychromované a zlacené dřevo
60 cm
Dvojice letících barokních andělů ve zvlněných šatech v provedení dynamické řezby s polychromií a zlacením. Dostředná adorační gesta mohou svědčit o tom, že byli součástí kompozice většího rozměru - doprovázeli významný náboženský výjev či oltář. Výška 60 a 70 cm.