#17

ANDĚL - SVĚTLONOŠ

ANDĚL - SVĚTLONOŠ
#17

ANDĚL - SVĚTLONOŠ

Sculpture
431 zobrazení
12 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
10. 12. 2020 18:00
Večerní aukce 2020
Večerní aukce 2020

18. století střední Evropa Polychromované a zlacené dřevo 58 cm Vysoká soška anděla nesoucího pochodeň. Tělo zahaleno ve vlnící se modrozlaté drapérii, zlacená křídla.