18. století
střední Evropa
Polychromované a zlacené dřevo, kov
38 cm
Putto nesoucí pochodeň ve tvaru rohu hojnosti se železnou zlacenou miskou s trnem na svíci. Zachovalá polychromie, zlacená křídla, putto zahalen v šedomodré drapérii.