600 000 CZK
vyvolávací cena:
350 000 CZK

Cca 1450 , střední Evropa , Tempera, částečně stříbřené dřevo , 90 x 61 cm , Jidášův polibek je..

1 100 000 CZK
vyvolávací cena:
350 000 CZK

Před 1450 Čechy Polychromované a zlacené dřevo 113 cm Socha madony s Ježíškem v..

800 000 CZK
vyvolávací cena:
650 000 CZK

Cca 1540 Olej, dřevo 140 x 109 cm Vincent Sellaer vynikal mezi vlámskými malíři svou..

34 000 CZK
vyvolávací cena:
34 000 CZK

1. polovina 16. století Itálie, Florencie Polychromované dřevo 21 cm Soška prosebníka s..

110 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK

1. polovina 17. století Německo Olej, plátno 61,5 x 51 cm Signováno: Nesignováno Portrét..

vyvolávací cena:
150 000 CZK

2. polovina 17. století Olej, dřevo 13 x 21 cm Signováno: Nesignováno Spolu se svým..

50 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

2. polovina 16. století Itálie ořech, javor 58,5 x 171 x 58,5 cm Masivní manýristická..

65 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

1652 Norimberk Slonovina, mosaz 9,5 x 6 cm Signováno: Uvnitř na dolní destičce 'Leonhart..

40 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

1661 Dobová pergamenová vazba 20 x 16 x 6 cm Rozsáhlé latinské kompendium z oblasti..

36 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

1677 Dobová celokožená vazba se zašlým zlacením hřbetu 20 x 12,5 x 5 cm Thomas Bartholin byl..

290 000 CZK
vyvolávací cena:
120 000 CZK

1. polovina 18. století Olej, dřevo 35,5 x 25 cm Signováno: Nesignováno Při malbě..

35 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

18. století střední Evropa Polychromované dřevo 62 cm Sedící putto v dramatickém gestu s..

vyvolávací cena:
30 000 CZK

Přelom 16. a 17. století Zlacené dřevo 20 x 43 cm Český sochař a řezbář tyrolského původu..

30 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

18. století Střední Evropa Polychromované dřevo 31 cm Plastika andělské tváře s náznakem..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

18. století Itálie, Neapol Polychromované dřevo, sklo 43 cm Dřevořezba letícího putta v..

12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

18. století střední Evropa Polychromované a zlacené dřevo, kov 38 cm Putto nesoucí..

12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

18. století střední Evropa Polychromované a zlacené dřevo 58 cm Vysoká soška anděla..

100 000 CZK
vyvolávací cena:
70 000 CZK

1. polovina 18. století Německo Polychromované a zlacené dřevo 60 cm Dvojice letících..