Poslední třetina 18. století
Čechy
Dub, bříza, topolová kořenice, bronz
88 x 120 x 70 cm
Bohatě intarzovaná komoda s holubími motivy na vrchní desce a kazetovou intarzií s kořenicí kolem klasicistního kování. Na bocích s vějířovitou intarzií. Dobrý stav s lehkými poškozeními.