#4

KLASICISTNÍ INTARZOVANÁ KOMODA

#4

Furniture
3 limity
611 zobrazení
10 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
27. 10. 2021 16:00

Poslední třetina 18. století Čechy Dub, bříza, topolová kořenice, bronz 88 x 120 x 70 cm Bohatě intarzovaná komoda s holubími motivy na vrchní desce a kazetovou intarzií s kořenicí kolem klasicistního kování. Na bocích s vějířovitou intarzií. Dobrý stav s lehkými poškozeními.