datum aukce 27. 10. 2021 16:00
4
276
prodáno za: 21 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

339. STOLNÍ HODINY Z OBDOBÍ LUDVÍKA XVI.

Poslední třetina 18. století Francie zlacený bronz, alabastr, mramor, smalt, mosaz 45 x 28 x 12 cm Mimořádná ukázka francouzského bronzařského řemesla s dominující postavou putti na podstavě z alabastru. Na vršku a postranách alabastrové vázy se zlatými bronzovými květinami. Zasklený smaltový ciferník s arabskými číslicemi a elegantními prezicními zlacenými ručičkami, stroj k seřízení. Restaurováno.

*****9 21 000 CZK 27. 10. 2021 17:24:03
*****3 20 000 CZK 27. 10. 2021 17:24:00
*****9 19 000 CZK 27. 10. 2021 17:23:58
*****3 18 000 CZK 27. 10. 2021 17:23:54
*****9 17 000 CZK 27. 10. 2021 17:23:51
*****3 16 000 CZK 27. 10. 2021 17:23:49
*****9 15 000 CZK 27. 10. 2021 17:23:48
*****3 14 000 CZK 27. 10. 2021 17:23:46
*****9 13 000 CZK 27. 10. 2021 17:23:46
*****3 12 000 CZK 27. 10. 2021 17:23:44
*****9 11 000 CZK 27. 10. 2021 17:23:43
*****3 10 000 CZK 27. 10. 2021 17:23:41
*****9 9 500 CZK 27. 10. 2021 17:23:40
*****3 9 000 CZK 27. 10. 2021 17:23:39
*****9 8 500 CZK 27. 10. 2021 17:23:38
*****3 8 000 CZK 27. 10. 2021 17:23:32
*****9 7 500 CZK 27. 10. 2021 17:23:32
*****3 7 000 CZK 27. 10. 2021 17:23:26
*****5 6 500 CZK 27. 10. 2021 17:23:25