#2

IMPOZANTNÍ BAROKNÍ KOMODA SE SKŘÍŇOVOU NÁSTAVBOU

#2

Furniture
10 limitů
1044 zobrazení
80 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
27. 10. 2021 16:00

1. čtvrtina 18. století střední Evropa ořech, ořechová kořenice 217 x 137 x 55 cm Unikátní barokní skříň s dynamickou zaoblenou spodní částí s kováním s celkem třemi šuplíky je ukázkou mimořádně kvalitního zpracování s působivou kresbou dřeva z ořechu a ořechové kořenice. Horní zakončení je členitě tvarované, podobné barokním architektonickým návrhům. Místy drobné poškození, k restaurování.