datum aukce 27. 10. 2021 16:00
12
404
prodáno za: 35 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

167. JAROSLAV ŠIMŮNEK 1872 - 1939 - VINOHRADY

30. léta 20. století Olej, překližka 71 x 100 cm Vpravo dole 'Jar. Šimůnek' Působivá malba Prahy ve večerním světle od Jaroslava Šimůnka. K námětům Jaroslava Šimůnka patřily hlavně pražská zákoutí a trhy - všude mu jde především o vystižení zvláštní krásy Prahy, na Kouřimsku pak vytvořil řadu krajinomaleb.

*****9 35 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:38
*****7 34 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:30
*****8 33 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:30
*****4 33 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:30
*****8 32 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:23
*****3 31 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:23
*****8 30 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:23
*****7 29 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:23
*****8 28 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:21
*****3 27 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:21
*****8 26 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:20
*****3 25 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:20
*****8 24 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:19
*****7 23 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:19
*****8 22 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:17
*****3 21 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:17
*****8 20 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:16
*****3 19 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:16
*****8 18 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:16
*****7 17 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:16
*****8 16 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:15
*****3 15 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:15
*****8 14 000 CZK 27. 10. 2021 15:49:10