datum aukce 27. 10. 2021 16:00
16
328
prodáno za: 27 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

154. LADISLAV ŠÍMA 1885 - 1956 - ŽENA U STOLU

1. polovina 20. století Olej, překližka 90 x 73 cm Vpravo dole 'L. Šíma' Akademický malíř Ladislav Šíma zpracovával především figurální témata. Mnoho jeho obrazů vyjadřuje krásy Benešovska a Vlašimska, např. Žně pod Chlumem, Blaník, Údolí Konopišťského potoka, Podzim na Konopišti apod. Po celý život publikoval články o výtvarném umění.

*****3 27 000 CZK 27. 10. 2021 15:41:55
*****5 26 000 CZK 27. 10. 2021 15:41:53