#15

FRANCOUZSKÝ ODKLÁDACÍ STOLEK

FRANCOUZSKÝ ODKLÁDACÍ STOLEK
FRANCOUZSKÝ ODKLÁDACÍ STOLEK
FRANCOUZSKÝ ODKLÁDACÍ STOLEK
FRANCOUZSKÝ ODKLÁDACÍ STOLEK
#15

FRANCOUZSKÝ ODKLÁDACÍ STOLEK

Furniture
4 limity
416 zobrazení
6 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
27. 10. 2021 16:00

19. století Francie světlá a tmavá třešeň, mosaz, bronz 72 x 61 x 45 cm Elegantní stolek z období Ludvíka XVI. se šuplíkem a geometrickou intarzií po stranách a na vrchní desce, dole se sbíhající se kresbou dřeva. Restaurováno.