9 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

17. století Čechy dub, kování 73 x 119 x 54 cm Masivní truhla s kazetovou řezbou. Výborný..

80 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1. čtvrtina 18. století střední Evropa ořech, ořechová kořenice 217 x 137 x 55 cm Unikátní..

100 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

18. století střední Evropa Dub, švestka, javor, mosaz 184 x 122 x 69 cm Bohatě intarzovaný..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Poslední třetina 18. století Čechy Dub, bříza, topolová kořenice, bronz 88 x 120 x 70..

23 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

19. století Francie mahagon, mramor, zlacený bronz 84 x 110 x 56 cm Mahagonová, bohatě..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

19. století Francie palisandr, růžové dřevo, zlacený bronz, mramor 80 x 90 x 40..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

19. století Francie Mahagon, palisandr, růžové dřevo, zlacený bronz, černý mramor 86 x 120 x..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

19. století Francie Světlá a tmavá třešeň, zlacený bronz, zelená kůže se zlacením 94 x 95 x..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

2. polovina 19. století Velká Británie palisandr, mahagon, mosaz, kůže 75 x 122 x 70..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

2. polovina 19. století Čechy OŘECH 134 x 110 x 70 cm Kvalitně zpracovaný psací stůl z..

7 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

19. století Francie Třešeň, ořech 75 x 157 x 103 cm Veliký rozkládací novobarokní stůl s..

11 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

19. století Francie ořech 75 x 124 x 72 cm Bohatě zdobený novobarokní stůl s rostlinou a..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

19. století Francie ořech 79 x 105 x 61 cm Starý stůl s patinou se dvěma šuplíky.

6 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

2. polovina 19. století Čechy ořech 76 x 112 x 67 cm Oválný stůl z konce 19. století s..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

19. století Francie světlá a tmavá třešeň, mosaz, bronz 72 x 61 x 45 cm Elegantní stolek z..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Kolem 1920 Čechy ořechové dřevo 78 x 62 x 42 cm Elegantní stolek z období biedermeieru se..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Přelom 19. a 20. století Velká Británie mahagon 63 x 60 x 71 cm Účelný rozkládací..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

19. století Francie ořech, bronz 165 x 78 x 43 cm Bohatě zdobený ořechový kabinet s..