#48

BAROKNÍ KOMODA

BAROKNÍ KOMODA
#48

BAROKNÍ KOMODA

Furniture
290 zobrazení
60 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
17. 6. 2021 16:00
Zahradní aukce
Zahradní aukce

1. polovina 18. století jižní Itálie, Sicílie třešeň, topol, švestka, kování 91 x 150 x 65 cm Masivní nevídaná sicilská komoda se dvěma šuplíky a dvojitě zaoblenými boky s přírodně ornamentální vrchní deskou s intarzií kombinovanou topolem, třešní a švestkou. Dva šuplíky zdobeny černou linkou. Komoda pochází z dobré provenience, byla do nedávna součástí mobiliáře paláce v Římě. Restaurováno.