#4

ZMRTVÝCHVSTÁNÍ KRISTA

ZMRTVÝCHVSTÁNÍ KRISTA
#4

ZMRTVÝCHVSTÁNÍ KRISTA

Ikony
1 limit
411 zobrazení
30 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
17. 6. 2021 16:00
Zahradní aukce
Zahradní aukce

16. století Itálie Hedvábí, kovem foliovaná nit 42 x 30 cm Nesignováno Výšivka s bohatou pozamentovou výzdobou a realistickým stínováním s motivem Ježíše Krista v okamžiku zmrtvýchvstání. V popředí této události přihlížejí dva bojující vojáci se štíty. Obdobné církevní výšivky známe ze sbírky rodiny Rothschildů z časového úseku 15.-17. století.