Cca 1600
Olej, měď
16 x 22 cm
Nesignováno
Žánrová miniatura of neznámého mistra s večerní krajinou ve výrazně modravém světle. Kontrast v tomto případě vytvářejí domy a můstek v jemné cihlově červené a do prostoru natažené tmavé větve místního bujného lesa. Dílo konzultováno s PhDr. Hanou Seifertovou.