#10

NEZNÁMÝ VLÁMSKÝ MISTR ???? - VEČERNÍ KRAJINA S MŮSTKEM A LOVCI

#10

364 zobrazení
80 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
17. 6. 2021 16:00
Zahradní aukce
Zahradní aukce

Cca 1600 Olej, měď 16 x 22 cm Nesignováno Žánrová miniatura of neznámého mistra s večerní krajinou ve výrazně modravém světle. Kontrast v tomto případě vytvářejí domy a můstek v jemné cihlově červené a do prostoru natažené tmavé větve místního bujného lesa. Dílo konzultováno s PhDr. Hanou Seifertovou.