technika | Olej na dřevě |
rozměr | 32 x 42 cm |
rám | nový rám |
stav díla | perfektní, malba je stářím lehce nažloutlá |
autor - období | první polovina 18. století |
Připsáno slavnému Augustu Querfurthovi. Jeho díla jsou zastoupena ve státních sbírkách.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 55 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.