technika | Olej na sololitu |
rozměr | 34 x 28 cm |
signatura | sign. Macoun Gustav |
stav díla | perfektní |
Autor: Macoun Gustav
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 19 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.