technika | olej, plátno |
rozměr | 87 x 67 cm |
signatura | sign. Jelínek Rudolf |
rám | rám poškozen |
stav díla | perfektní |
Autor: Jelínek Rudolf
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 29 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.