#14

Dráteník - v životní velikosti

#14

463 zobrazení
26 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
olej, plátno
130 x 82 cm
1899
sign. Pavla von Pausinger 1899.
perfektní

Pro milovníky starých filmů, dávných příběhů, doby našich předků neexistuje snad lepší obraz, který vás přenese do jiného dávného světa. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 37 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.