technika | olej, plátno |
rozměr | 130 x 82 cm |
rok | 1899 |
signatura | sign. Pavla von Pausinger 1899. |
stav díla | perfektní |
Pro milovníky starých filmů, dávných příběhů, doby našich předků neexistuje snad lepší obraz, který vás přenese do jiného dávného světa.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 37 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.