technika | Akvarel na papíře v paspartě pod sklem |
rozměr | 43 x 28 cm |
signatura | sign. Frolka Antoš |
stav díla | perfektní |
Asi nejmistrnější akvarel moravského malíře Antoše Frolky. Skvěle zachycena atmosféra hudby, vína, hodových koláčků, krojů a všemu co k Moravě patří.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 33 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.