datum aukce 04. 05. 2021 20:00
4
1252
prodáno za: 1 800 000 CZK
vyvolávací cena: 850 000 CZK

25. Bauch Jan (1898 1995), Krajina, 1931

Krajina, olej na plátně, 65 x 81 cm, datováno 1931. Citujeme z posudku Dr. Rey Michalové …. obraz "Krajina" je autentickým, mistrovským a velmi vzácným dílem Jana Baucha, jednoho z nejvýznamnějších českých expresionistů... Toto plátno monumentální působivosti představuje jeden z vrcholů jeho "poetistického" období (1930 - 32), které patří k sběratelsky nejvyhledávanějším....... Přiložen chemicko - technologický rozbor od Dorothey Pechové, Vystaveno Barvy krajiny, 2018, Galerie Goltzova tvrz, publikováno v katalogu č. 63.

prodejce Galerie Goltzova tvrz

*****1 1 800 000 CZK 04. 05. 2021 20:54:03
*****4 1 750 000 CZK 04. 05. 2021 20:54:00
*****1 1 700 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:57
*****4 1 650 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:52
*****1 1 600 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:49
*****6 1 550 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:48
*****4 1 500 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:45
*****1 1 450 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:43
*****4 1 400 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:39
*****6 1 350 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:39
*****1 1 300 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:38
*****4 1 250 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:34
*****1 1 200 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:32
*****5 1 150 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:28
*****4 1 100 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:24
*****5 1 050 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:23
*****1 1 000 000 CZK 04. 05. 2021 20:53:19