78 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Beneš Vincenc, Kytice lučního kvítí, olej na kartonu, 45 x 35 cm, Posudek Dr. Františka Dvořáka z..

320 000 CZK
vyvolávací cena:
190 000 CZK

Kubín Otakar Coubine, Krajina ze Simiane, olej na plátně, 51 x 61 cm, zezadu špatně čitelný..

320 000 CZK
vyvolávací cena:
190 000 CZK

52 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Schneiderka Alois, Pohled z okna, olej na plátně, 77 x 59 cm

88 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Jansa Václav, Stíny v trávě, olej na plátně, 42 x 63 cm

92 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Jíra Josef, Portrét herce Josefa Kemra - studie, olej na plátně, 40 x 30 cm, zezadu autorsky popsáno

175 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Zoubek Olbram, Meneláos, 1985, zlacený a částečně polychromovaný cement, 62,4 x 62,4 cm,..

320 000 CZK
vyvolávací cena:
190 000 CZK

Cestou od muziky, olej na plátně adj. na karton, 75 x 60 cm, zezadu autorský záruční list s..

410 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK

Zoubek Olbram, Dívka s drapérií, výška 68,4 cm, Pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,..

300 000 CZK
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Hrady České republiky, 2016 - 2020, Sada 10 ks 5000 Kč Proof, Au 999,9/1000, 28 mm, 15,50 g, hrana..

150 000 CZK
vyvolávací cena:
70 000 CZK

Porš Gustav, Lípy ve Žďárci, olej na plátně, 98 x 120 cm, zezadu výstavní číslo, darovací dopis

44 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Číla Otakar, Indián na lovu jelenů, olej na kartonu, 33 x 50 cm

62 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Daněk Sedláček František, Světlo v lese/Březový háj, párové obrazy, publikováno v katalogu..

48 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Havelka Roman, Jihlava, Park u Kostela  Sv. Ducha , 35,5 x 56 cm, nádherná práce v duchu..

60 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Klápště Jaroslav, Stráň, olej na plátně, 40 x 57 cm, Zezadu autorský přípis s určením

210 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK

Bubeníček Ota, V březnu pod Kokrháčem v Krkonoších před jarem, olej na plátně, 80 x 110 cm,..

165 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK

ČSR, Svatováclavský dukát 1930 R!!!, náklad pouze 11338 kusů, Au 986/1000, 19,75 mm (3,49 g),..

390 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK

Zoubek Olbram, Žehnání, částečně zlacené olovo, výška 56 cm, Pravost potvrzena Nadačním fondem..