#8

Fritz Raida
(1888 – 1981)

Odpočinek

Raida Fritz - Odpočinek
Raida Fritz - Odpočinek
Raida Fritz - Odpočinek
Raida Fritz - Odpočinek
Raida Fritz - Odpočinek
#8

Fritz Raida
(1888 – 1981)

Odpočinek

Předvánoční online aukce
576 zobrazení
20 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
15. 12. 2021 20:00

olej/dřevěná deska
32,5 x 41 cm
sign. PD Fritz Raida
datace autor
1888 - 1981

rámováno