#7

Josef Schuster
(1873 – 1945)

Zátiší s hodinami

Schuster Josef - Zátiší s hodinami
#7

Josef Schuster
(1873 – 1945)

Zátiší s hodinami

Předvánoční online aukce
396 zobrazení
35 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
15. 12. 2021 20:00

olej/plátno
36 x 27,5 cm
sign. LN Josef Schuster
datace autor
1873 - 1945

konzultovala a pravost potvrdila PhDr. N. Blažíčková-Horová; rámováno