technika | olej/plátno |
rozměr | 36 x 27,5 cm |
signatura | sign. LN Josef Schuster |
datace autor | 1873 - 1945 |
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. N. Blažíčková-Horová; rámováno
technika | olej/plátno |
rozměr | 36 x 27,5 cm |
datace autor | 1873 - 1945 |