#5

Šimon Tavík František - Tropická krajina

#5

Předvánoční online aukce
446 zobrazení
23 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
15. 12. 2021 20:00
Vánoční aukce
Vánoční aukce

olej/lepenka
27 x 22 cm
sign. PD a vzadu T.F. Šimon
datace autor
1877 - 1942

konzultovala a pravost potvrdila PhDr. R. Michalová, Ph.D.; rámováno