technika | olej/lepenka |
rozměr | 27 x 22 cm |
signatura | sign. PD a vzadu T.F. Šimon |
datace autor | 1877 - 1942 |
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. R. Michalová, Ph.D.; rámováno
technika | olej/lepenka |
rozměr | 27 x 22 cm |
datace autor | 1877 - 1942 |