technika | olej/dřevěná deska |
rozměr | 22 x 18 cm |
signatura | sign. LD Skutezky |
datace autor | 1850 - 1921 |
expertiza PhDr. D. Srnenská, PhD.; rámováno; praskliny v desce
rozměr | 22 x 18 cm |
datace autor | 1850 - 1921 |