#11

Weiner-Kráľ Imrich - Snová horská krajina

#11

Předvánoční online aukce
708 zobrazení
100 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
15. 12. 2021 20:00
Vánoční aukce
Vánoční aukce

olej/plátno
100 x 70 cm
sign. LD I. Weiner - Král
datace autor
1901 - 1978

expertiza PhDr. J. Štíbr