Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1
5
Hellgrewe Rudolf - U jezera
#1
5
Hellgrewe Rudolf - U jezera
Předvánoční online aukce
505 zobrazení
18 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
15. 12. 2021 20:00
Vánoční aukce
Aukční katalog
olej/plátno
80 x 120 cm
sign. PD R. Hellgrewe
datace autor
1860 - 1935
rámováno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript