#1

Hellgrewe Rudolf - U jezera

Hellgrewe Rudolf - U jezera
Hellgrewe Rudolf - U jezera
Hellgrewe Rudolf - U jezera
Hellgrewe Rudolf - U jezera
#1

Hellgrewe Rudolf - U jezera

Předvánoční online aukce
505 zobrazení
18 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
15. 12. 2021 20:00
Vánoční aukce
Vánoční aukce

olej/plátno
80 x 120 cm
sign. PD R. Hellgrewe
datace autor
1860 - 1935

rámováno