#71

Coubine Othon - Kytice

Coubine Othon - Kytice
Coubine Othon - Kytice
Coubine Othon - Kytice
Coubine Othon - Kytice
#71

Coubine Othon - Kytice

Významní čeští a slovenští malíři
235 zobrazení
190 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
14. 5. 2022 16:00
Sálová aukce GAP
Sálová aukce GAP

olej/plátno
50,5 x 60,5 cm
kolem 1930
sign. PD Coubine
Coubine Othon
datace autor
1883 - 1969

expertiza PhDr. J. Machalický a PhDr. F.Dvořák (v kopii); rámováno