technika | olej/plátno |
rozměr | 50,5 x 60,5 cm |
rok | kolem 1930 |
signatura | sign. PD Coubine |
autor | Coubine Othon |
datace autor | 1883 - 1969 |
expertiza PhDr. J. Machalický a PhDr. F.Dvořák (v kopii); rámováno
technika | olej/plátno |
rozměr | 50,5 x 60,5 cm |
rok | kolem 1930 |
autor | Coubine Othon |
datace autor | 1883 - 1969 |