#150

August Bedřich Piepenhagen
(1791 – 1868)

Horská krajina s jezerem

Piepenhagen August Bedřich
Piepenhagen August Bedřich
Piepenhagen August Bedřich
Piepenhagen August Bedřich
#150

August Bedřich Piepenhagen
(1791 – 1868)

Horská krajina s jezerem

Významní čeští a slovenští malíři
599 zobrazení
120 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
15. 11. 2020 16:00

olej/dřevěná deska
25,5 x 35 cm
40. - 50. léta
sign. PD AP
vzadu razítko J.U.C. Bedřich Kominík; expertiza PhDr. N. Blažíčková-Horová; rámováno
datace autor
1791 - 1868

Horská krajina s jezerem | Soukromě studoval u švýcarského krajináře J. H. Wuesta. Podnikl studijní cestu do Německa, Francie a Belgie. Malíř krajinář, tvořil v duchu romantismu. Člen Jednoty umělců výtvarných.