#92

Otakar Lebeda
(1877 – 1901)

Sběračky zeleniny

Lebeda Otakar - Sběračky zeleniny
#92

Otakar Lebeda
(1877 – 1901)

Sběračky zeleniny

Významní čeští a slovenští malíři
654 zobrazení
230 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
16. 5. 2021 16:00

olej/dřevěná deska
24,5 x 35 cm
kolem 1900
sign. PD Lebeda

expertiza PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem