technika | olej/dřevěná deska |
rozměr | 24,5 x 35 cm |
rok | kolem 1900 |
signatura | sign. PD Lebeda |
expertiza PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem
rozměr | 24,5 x 35 cm |
rok | kolem 1900 |
signatura | sign. PD Lebeda |