#6

Alan Pajer
(1948)

Václav Havel a Roling Stones na Hradě

Pajer Alan - Václav Havel a Roling Stones na Hradě
#6

Alan Pajer
(1948)

Významní čeští a slovenští malíři
5 limitů
569 zobrazení
10 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16. 5. 2021 16:00

fotografie 44475
21 x 30 cm
sign. PD Alan Pajer

nerámováno

Alan Pajer, narozený 12. července 1948 v Děčíně a žijící v Praze, je fotograf se zaměřením převážně na portrétní fotografii. Po studiích na grafické škole absolvoval postgraduální studium pro fotoreportéry na Filmové akademii múzických umění (FAMU).

Pajer začal svou kariéru jako portrétní fotograf v družstvu Fotografia a od roku 1989 pracoval jako nezávislý fotograf. Během své kariéry spolupracoval s prezidentskou kanceláří Václava Havla.

Jeho práce zahrnuje užitou fotografii, ale ve své volné tvůrčí činnosti se věnuje především portrétní fotografii. Získal řadu ocenění na výstavách a soutěžích, včetně prestižních cen jako je World Press Photo a Czech Press Photo.