#622

Saudek Jan (1935), Rebel session

#622

Investiční umění
3 limity
595 zobrazení
21 000 Kč
FOS spol. s r.o.
FOS spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
7. 5. 2021 18:00
69. Sběratelská eAukce
69. Sběratelská eAukce

Rebel session, originální, kolorovaná fotografie, viditelný rozměr 31 x 24 cm, rozměr s rámem 47 x 40 cm, signováno vpravo dole, popsáno po okraji, autorsky rámováno