#620

Reynek Bohuslav (1892-1971), Pieta s myší

#620

Investiční umění
7 limitů
786 zobrazení
66 000 Kč
FOS spol. s r.o.
FOS spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
7. 5. 2021 18:00
69. Sběratelská eAukce
69. Sběratelská eAukce

Pieta s myší, suchá jehla s monotypem , rozměry tiskové plochy 113x110 mm, rozměr s rámem 31x31cm, signováno tužkou v pravo dole, v soupisu díla od R. Bernardi uvedeno pod G584, publikováno ed.P.Chalupa: B. Reynek, Abor vitae z roku 2011 str. 311, pravost konzultována a potvrzena pracovníky Rady galerirí ČR, přiložen písemný posudek pravosti Phdr.Jana Štíbra, provenience: z pozůstalosti autora