technika | Olej na dřevěné desce |
rozměr | 21,5 x 31,5 cm |
rok | 60. léta 19. století |
rám | rámováno |
autor | 1791 - 1868 |
Publikováno: Naděžda Blažíčková – Horová, Šárka Leubnerová, August Bedřich, Charlotta a Louisa Piepenhagenovi, Praha, 2009, soupis díla, asfalty, č. 325 (varianta asfalt na papíře). Opatřeno odborným posudkem PhDr. Naděždy Blažíčkové – Horové.