#8

Inge Kosková

Inge Kosková
#8

Inge Kosková

Drawings
9 limitů
631 zobrazení
5 500 Kč
Etcetera Auctions s.r.o.
Etcetera Auctions s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 Kč
25. 7. 2021 18:30

33,3 x 45 cm
1987
sign. tužkou Inge Kosková 30/9 87
provenience
DAR AUTORKY

Krajina, 30. 9. 1987 - tuš, papír