rozměr | 70 x 50 cm |
rok | 2013 |
signatura | sign. na rubu VENDULA CHALÁNKOVÁ DYNAMIC FRAMES 2013 |
rám | rám, sklo |
provenience | DAR AUTORA |
DYNAMIC FRAMES, Z CYKLU HANDMADE PHOTOSHOP BASIC - koláž, papír
rozměr | 70 x 50 cm |
rok | 2013 |
rám | rám, sklo |
provenience | DAR AUTORA |