#4

Vendula Chalánková

Vendula Chalánková
#4

Vendula Chalánková

Collage
8 limitů
865 zobrazení
20 000 Kč
Etcetera Auctions s.r.o.
Etcetera Auctions s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 Kč
25. 7. 2021 18:30

70 x 50 cm
2013
sign. na rubu VENDULA CHALÁNKOVÁ DYNAMIC FRAMES 2013
rám, sklo
provenience
DAR AUTORA

DYNAMIC FRAMES, Z CYKLU HANDMADE PHOTOSHOP BASIC - koláž, papír