#3

David Možný

David Možný
#3

David Možný

Object
5 limitů
667 zobrazení
9 500 Kč
Etcetera Auctions s.r.o.
Etcetera Auctions s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 Kč
25. 7. 2021 18:30

15 x 36,5 cm
2019
sign. na rubu David Možný 2/5
provenience
DAR AUTORA

Heat Wave - lentikulární fólie 2/5, překližka