rozměr | 15 x 36,5 cm |
rok | 2019 |
signatura | sign. na rubu David Možný 2/5 |
provenience | DAR AUTORA |
Heat Wave - lentikulární fólie 2/5, překližka
rozměr | 15 x 36,5 cm |
rok | 2019 |
provenience | DAR AUTORA |